Montaż filtrów

Filtry antyodorowe NIXOR

to proste i skuteczne rozwiązanie problemu odorów ze studzienek kanalizacyjnych i przepompowni ścieków. Filtry NIXOR to niezawodne, specjalistyczne urządzenia opracowywane w zakładzie doświadczalnym ściśle pod kątem odorów kanalizacyjnych. Dzięki zwartej konstrukcji ich montaż jest łatwy i szybki. Filtry działają od razu po zamontowaniu.

 

 

 

Filtr podwłazowy NIXOR FP

Montaż za pomocą zawiesi

Filtr podwłazowy NIXOR FP

Montaż za pomocą tulei

Filtr kominkowy NIXOR FK

Montaż w kielichu rury

Filtr kominkowy wewnętrzny NIXOR FKW

Montaż wewnątrz kominka wentylacyjnego

 

Filtr podwłazowy (FP)

Filtr podwłazowy montowany jest wewnątrz studni kanalizacyjnej przy pomocy kołków (tereny najezdne) lub uchwytów (tereny zielone) dostarczonych przez producenta. Kołki lub uchwyty należy zamontować w równych odstępach. Filtr należy zamontować bezpośrednio pod pokrywą włazu, ze spadkiem w stronę syfonu. Uszczelka powinna przylegać do ściany otworu włazowego na całym jego obwodzie. Konieczne jest zalanie syfonu butelkowego około 1,4 l wody. Urządzenie nie jest dostosowane do przenoszenia obciążeń. Zabronione jest jakiekolwiek dociążanie filtra lub stawanie na nim po jego zamontowaniu.

Filtr kominkowy (FK)

Filtr kominkowy zastępuje typowy kominek wentylacyjny poprzez zamontowanie go w istniejącym połączeniu szczelnym.

Filtr kominkowy wewnętrzny (FKW)

Filtr kominkowy wewnętrzny instaluje się wewnątrz istniejących kominków wentylacyjnych. Połączenie należy uszczelnić silikonem dostarczonym przez producenta.

Aby zobaczyć pełną specyfikację produktu proszę otworzyć stronę na komputerze.

Strony internetowe - odee.pl