Przedstawiciel techniczno-handlowy

Firma Nixor poszukuje pracownika na stanowisko Przedstawiciel techniczno-handlowy (na terenie wybranych województw w Polsce)

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż oraz doradztwo techniczne w zakresie produktów Nixor oraz innych produktów z branży
  • Praca w terenie oraz w biurze
  • Utrzymywanie relacji ze stałymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • Koordynacja procesu dostawy produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne (Inżynieria Środowiska)
  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży
  • Samodzielność i wysoki profesjonalizm w działaniu
  • Komunikatywność oraz łatwość współpracy w grupie
  • Zdolności organizacyjne i analityczne
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych relacji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony)
  • Dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne
  • Samochód oraz inne narzędzia niezbędne do pracy
  • Pracę w zgranym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

CV proszę przesyłać na adres praca@nixor.pl

Prosimy o zapoznanie się z: Klauzula informacyjna w procesie rekrutacyjnym - RODO

Asystent/ka ds. techniczno-handlowych

Firma Nixor poszukuje pracownika na stanowisko Asystent/ka ds. techniczno-handlowych (oddział Kowale)

  • Utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami.
  • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych oraz ich koordynacja.
  • Obsługa procesu dostawy produktów.
  • Prowadzenie rozmów techniczno-handlowych.
  • Obsługa administracyjna biura.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne.
  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży.
  • Samodzielność i wysoki profesjonalizm w działaniu.
  • Komunikatywność oraz łatwość współpracy w grupie.
  • Zdolności organizacyjne i analityczne.
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych relacji.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Pracę biurową oraz niezbędne narzędzia do jej wykonywania.
  • Stabilność zatrudnienia (docelowo umowa o prace na czas nieokreślony).
  • Stałe godziny pracy.
  • Pracę w zgranym, dynamicznym zespole.
  • Możliwość rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

CV proszę przesyłać na adres praca@nixor.pl

Prosimy o zapoznanie się z: Klauzula informacyjna w procesie rekrutacyjnym - RODO

Strony internetowe - odee.pl