Firma Nixor poszukuje pracownika na stanowisko:

Przedstawiciel techniczno-handlowy

na terenie wybranych województw w Polsce.

Opis stanowiska:

Sprzedaż oraz doradztwo techniczne w zakresie produktów Nixor oraz innych produktów z branży

Praca w terenie oraz w biurze

Utrzymywanie relacji ze stałymi klientami oraz pozyskiwanie nowych

Koordynacja procesu dostawy produktów

Wymagania:

Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne (Inżynieria Środowiska)

Doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży

Samodzielność i wysoki profesjonalizm w działaniu

Komunikatywność oraz łatwość współpracy w grupie

Zdolności organizacyjne i analityczne

Łatwość w nawiązywaniu nowych relacji

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie (po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony)

Dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne

Samochód oraz inne narzędzia niezbędne do pracy

Pracę w zgranym, dynamicznym zespole

Możliwość rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

CV proszę przesyłać na adres adam.michna@nixor.pl

Strony internetowe - odee.pl